ОСВІТА

Дата: 02.04.2024 16:08

КАПІТАЛОВКЛАДЕННЯ ФРАНЦІЇ В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Іль-де-Франс або паризький регіон — регіон на півночі центральної частини Франції. Найнаселеніший регіон країни, ядро французької держави. Регіон Іль-де-Франс охоплює місто Париж і його найближчі передмістя.
З перших місяців війни цей регіон став допомагати Україні.
Низка міст Київщини та Чернігівщини підписали угоди про побратимство з містами французького столичного регіону Іль-де-Франс. А сам регіон продовжує мобілізувати французький бізнес та асоціації для допомоги та відбудови України.
Серед них особливе місце займає акція на підтримку українських школярів. 10 000 планшетів доставлено до шкіл Києва та Чернігова, а на початку 2024 року в Україну поставлені шкільні меблі та устаткування.
Серед тих, хто став щасливими власниками планшетів від провінції Іль-де-Франс, опинилися і школярі Студениківської громади. 10 планшетів покращуватимуть знайомство з ІТ сферою учнів Переяславської гімназії, ще десять слугуватимуть наочними приладами для корекційно-розвиткових занять в Інклюзивно-ресурсному центрі громади.