ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 09.04.2024 16:11

ТИЖДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ МІСЦЬ ПОХОВАНЬ

Шановна громадо!

До Великодніх свят та поминальних днів залишилося менше місяця. Цей час виконавчий апарат громади присвячує наведенню порядку на території місцевих кладовищ. Зокрема передбачається завезення ґрунту та піску на територію, буде організована робота комунальної служби громади безпосередньо на місцях. Також заплановано вивезення сміття, вирубування порослі та проведення благоустрою. Просимо також по можливості доєднатися до прибирання.

На щотижневій нараді голови вирішено, що завезення ґрунту триватиме у вівторок та середу по всіх селах. У вівторок також буде вивезення сміття із кладовища у Студениках.

Сьогодні також продовжується естафета із відродження лісів у громаді. Висаджувати ліс буде село Строкова.

У середу буде вивезення сміття із кладовища у селі Сомкова Долина. У п’ятницю там працюватиме подрібнювач гілок, що переробить на щепу поросль, що вирізана у парку раніше.

У четвер відбудеться вивезення сміття із кладовища у селі Соснова, там також працюватиме екскаватор, а подрібнювач гілок на території освітнього закладу.

У середу заплановано побілку бордюрів у центрі села Студеники та впорядкування на кладовищі (новому).

Просимо усіх охочих активних та небайдужих приєднуватись до благоустрою.