ЛАНДШАФТНИЙ ПАРК

Дата: 10.04.2024 11:52

У СТУДЕНИКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЦЬОГОРІЧ ВИСАДЖЕНО 44 ТИСЯЧІ ДЕРЕВ

Акція «Посади дерево» у Студениківській громаді набуває обертів. Тільки цієї весни висаджено 44 тисячі дерев у межах території трьох сіл: Студеники, Пристроми та Строкова. Загалом висаджено понад 6 гектарів лісу.

«Проведено величезну роботу із поповнення лісового фонду громади. цьогорічна весна була надзвичайно сприятлива для такої роботи. У ґрунті достатньо вологи, сіянці дерев із гарною кореневою системою та свіжі. Усіх належних заходів, щоб вони прижилися, ми вжили, тож дуже сподіваємось, що все прийметься. Щиро вдячні людям, які доєдналися до висадки дерев. У Строковій, окрім 10 представників виконавчого апарату, були й 12 представників Строкової. Дякуємо кожному за працю, ми зробили добру справу, яку оцінять наші діти й онуки», - зазначив очільник РЛП «Студениківський» Григорій Іванович Сич.

У селі Строкова загалом висаджено 7 тисяч дерев. Тисяча сосен та 6 тисяч дубів. На цьому весняна посадка завершена, продовження очікуємо восени.