СПОРТ

Дата: 18.04.2024 16:21

ФIЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЗАХІД «ЗАБIГ ДО 10-ТИ РIЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ ЦИВIЛЬНО-ВIЙСЬКОВОГО СПIВРОБIТНИЦТВА У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ»

Головною метою проведення фiзкультурно-оздоровчого заходу «Забiг до 10-ти рiччя започаткування Цивiльно-вiйськового спiвробiтництва у Збройних Силах України» є органiзацiя в умовах воєнного стану оздоровчої руховоi активностi, шляхом залучення до бiгy всiх категорiй цивiльного населення, проживаючого на територiї громад, що не входять до районiв бойових дiй та благодiйна пiдтримка вiйськовослужбовцiв Збройних Сил України.

Основнi завдання Заходу:

• підвищення  рівня національно-патріотичного виховання;
  • iнформування населення про роль та значення фiзичної культури i спорту у життi суспiльства та кожної людини;
  • пiдвищення iмiджу та престижу Збройних Сил України;
  • популяризацiї фiзичної культури та її широкого використання у рекреацiї, оздоровленнi, профiлактицi захворювань;
  • фiзична та психологiчна реабiлiтацiя ветеранiв вiйськовослужбовцiв, шляхом залучення до регулярних занять з оздоровчої рухової активностi;
  • популяризацiя серед населення реrулярних занять з бiгy.

Захiд проводиться в перiод з 1 по 4 травня 2024 року в регiонах України та м. Києвi в термiни та в мiсцях визначених Всеукраїнським центром фiзичного здоров'я населення «Спорт для всiх» та вiдповiдними центрами фiзичного здоров'я населення «Спорт для всiх» за сприяння Мiнiстерства молодi та спорту України.

З Регламентом Заходу можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1ldvOWuyae1jopUeFrEdbeIt3qAv59o9A/view?usp=sharing