Дата: 23.04.2024 10:38

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ,

ВЛАСНИКІВ СУМІЖНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДЬ ТА ВЛАСНИКІВ ПАСІК!

Доводимо до Вашого відома, що Група компаній «Нива Переяславщини» у нічний період з 26 квітня до 26 червня 2024 року (в залежності від погодних умов) буде проводити обробку засобами захисту рослин озимої пшениці, ячменю, кукурудзи, сої та озимого ріпаку на території сіл Сомкова Долина, Соснівка, Студеники, Козлів, Переяславське, Семенівка, Леляки, Соснова Студениківської територіальної громади.

З метою запобігання отруєнню бджіл просимо власників пасік забезпечити їх ізоляцію (вивезення у безпечне місце) протягом періоду обробки, а також повідомити про їх наявність відповідні сільські ради.

Роботи провадитимуться із повним дотриманням вимог ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».

Група компаній «Нива Переяславщини»