ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 18.11.2025 16:41
Кількість переглядів: 79

4,8 млрд грн єдиного податку за 10 місяців: стабільне джерело розвитку Київщини

Фото без опису

Стійке зростання надходжень до місцевих бюджетів Київщини залишається одним із найважливіших показників економічної активності регіону. За результатами січня–жовтня 2025 року платниками перераховано 4,8 млрд грн єдиного податку, що становить 17,0 % усіх доходів місцевих бюджетів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 13,8 %, або майже на 600 млн грн.

Цей податок традиційно залишається ключовим бюджетоформуючим джерелом для територіальних громад, адже сплачують його переважно представники малого та середнього бізнесу — підприємці, які забезпечують зайнятість, надають послуги й формують локальну економіку. Саме вони демонструють стабільність навіть у непростих умовах, доводячи, що прозорий бізнес — основа сильного регіону.

До п’ятірки громад, які забезпечили найбільші надходження від сплати єдиного податку, увійшли:

- Білоцерківська міська територіальна громада — 406,1 млн грн;

- Броварська міська ТГ — 391,3 млн грн;

- Борщагівська сільська ТГ — 362,0 млн грн;

- Ірпінська міська ТГ — 308,6 млн грн;

- Вишнева міська ТГ — 236,9 млн грн.

У цілому за десять місяців 2025 року до місцевих бюджетів Київської області надійшло 28,3 млрд грн, що на 5,6 млрд грн більше, ніж торік (темп росту — 124,4 %). Лише у жовтні місцеві бюджети отримали 3,3 млрд грн, що на 16,7 % більше відповідного показника 2024 року. 

«Результати надходжень переконливо показують: там, де є відповідальний бізнес, там є стабільний бюджет і сильні громади», — наголосив начальник ГУ ДПС у Київській області Олександр Двірко.

Новини ДПС:

Терміни та порядок отримання першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів

 

Леся Карнаух: З початку року до бюджету надійшло понад 13,2 млрд грн «податку на Google»

 

Уряд призначив Теодозію Чернецьку заступницею Голови ДПС

 

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua  

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast 

Підписатись на сторінку Ютуб ГУ ДПС у Київській області

https://youtube.com/channel/UCorQvlqMpj1Tnvz35Mgg6g?si=5OtBBEN5G8bh3q7f

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь