ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕЛА СОСНОВА

Студениківська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «План зонування території села Соснова Бориспільського району Київської області» відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".

План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації. Основною задачею плану зонування (зонінгу) є визначення меж зон та підзон з однорідними видами та умовами використання території населеного пункту і встановлення по зонах та підзонах містобудівних регламентів.

Просимо ознайомитись з графічними та текстовими матеріалами.

Пояснювальна записка

Звіт СЕО ПЗТ село Сосерва