ВІТАННЯ

Дата: 15.11.2019 11:36

Фото без описуШановні жителі громади!
Від імені виконкому, виконавчого апарату та депутатського корпусу прийміть сердечні вітання з нагоди Дня працівника сільського господарства!
Аграрії не тільки забезпечують достаток нашого столу, виробляють продукти харчування, але сільськогосподарські, переробні та фермерські підприємства є основними наповнювачами бюджету громади. Ми вдячні вам за працю, дорогі хлібороби, нехай вона буде легкою і плідною, нехай приносить благополуччя в родини і радість у дім!
Щедрих вам врожаїв, сприятливих погодних умов, задоволення від зробленого і щедрої хліборобської долі.
Низький уклін ветеранам сільськогосподарської ниви, тим, хто все своє життя віддав роботі на землі. Нехай благословенними будуть ваші роки, не підводить здоров’я, а діти на внуки оточують турботою і любов’ю.
Зі святом, дорогі хлібодари!
Зі щирою повагою голова Студениківської ОТГ Марія Лях