ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 29.04.2020 18:22

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ
У зв’язку із введенням карантинного режиму, щотижня будемо надавати інформацію про ситуацію у громаді.
За даними головного лікаря Студениківської ОТГ Вікторії Кормишевої впродовж тижня на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 4 особи. Із них: від нуля до чотирьох років - 1 особа, від п’яти до чотирнадцяти – 0 осіб, від 15 до 17 років –0 осіб, від вісімнадцяти до двадцяти дев’яти років – 0 осіб, від тридцяти до шістдесяти чотирьох – 3 особи, 65 років і старше - 0 осіб. Жоден із жителів громади не потребував госпіталізації. Випадків COVID – 19 не зареєстровано.
Будьте здорові, бережіть себе і своїх близьких.

Світлина від Студениківська об'єднана територіальна громада.