ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОТГ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.01.2021 22:43

Дорога громадо!

Щороку 22 січня відзначаємо День Соборності України. Це свято багатьох поколінь українців, що у постійному двобої з ворогом доводила, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Успіх демократичної та міцної держави, спроможної та перспективної громади ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє родини, села, громади, українського народу. Соборність - це не просто слова, це відвага обстоювати незалежність, це мужність не скоритися ворогу, це сила, бути єдиними у своїх прагненнях. За нашу велику, неділиму і соборну Україну і нині гинуть герої на Сході.
Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; мусимо об’єднатись, щоб недаремною була самопожертва тих, хто захищає нас сьогодні; виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків
Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Студениківської громади та України!

З повагою голова Студениківської ОТГ Марія Лях