РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

№ 65-02-06

Про початок  опалювального

сезону 2021 – 2022 років

З метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2021-2022 років, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами), Закону України «Про теплопостачання» (зі змінами), спільного наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року №620/378 «Про затвердження правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за №1310/16001, враховуючи Державні санітарні правила і норми влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за умови   зниження середньодобової температури навколишнього середовища  протягом трьох діб +8 С і нижче:

1. Розпочати  опалювальний сезон 2021 – 2022 років в організаціях та установах  Студениківської сільської ради  з 18 жовтня 2021 року.
  2. Довести дане розпорядження до відома керівників комунальних закладів, установ, підприємств та відділів Студениківської  ОТГ.
  3. Розмістити дане розпорядження на офіційному Веб-сайті Студениківської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова:              підпис                           М.О. Лях