ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ

Дата: 29.08.2023 14:52

АНГЕЛАМИ БЕЗСМЕРТЯ БЕРЕЖУТЬ ЖИТТЯ!

За вранішнє таке палюче сонце, за світлий і безхмарний день, за тишу вечора і мирний сон нічний, хтось платить кров’ю і життям своїм.

Сьогодні День пам’яті… Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, під час російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Нині ми вшановуємо пам'ять загиблих захисників України, наших земляків і зовсім незнайомих українців, які поклали на олтар незалежності, суверенітету і територіальної цілісності нашої батьківщини свої молоді життя.

По всій Україні, у кожному селі громади відбулися заходи із вшанування. Вклонилися земляки воїнам та їх родинам, вшанували пам’ять хвилиною мовчання, поклали квіти на могили, підтримали ЗСУ пожертвами.

«Важкий і болючий день, день пам’яті, день сліз і квітів на могилах. Двісті наших земляків, хлопців і дівчат нині на передньому краї захисту України. Низький уклін батькам, які їх виховали і зростили. Просимо у Бога молитовно їм захисту, нехай на сторожі кожного стоїть Матінка Божа. Чекаємо їх додому живими, робимо усе, щоб наблизити Перемогу. Тому зараз головне, щоб усі ми були єдиним цілим і допомагали тим, чим можемо: роботою, підтримкою, молитвою, донатами. Вічна слава воїнам! Смерть ворогам!

Ніколи не забудемо подвиг наших 10 янголів безсмертя, які здобули вічне життя в бою», - сказала на вшанування цієї дати голова Студениківської територіальної громади Марія Лях.

Вічна пам’ять полеглим Героям!

Богдан Степанович Близнюк народився 29 травня 1996 в селі Студеники , в боротьбі з російським окупантом загинув під Гостомелем 8 березня 2022 року

Артур Анатолійович Ушко народився 25 липня 1988 року, житель села Студеники. Героїчно загинув в бою за село Мощун Бучанського району 12 березня 2022 року.

Ярослав Юрійович Муха народився 15 серпня 1995 року, житель села Студеники. Пав смертю хоробрих під Ізюмом Харківська область 7 квітня 2022 року.

Мухаммед ( Михайло) Різдванович Ібрагімов народився 11 лютого 1994 року, мешканець села Сомкова Долина, загинув під Слов'янськом 20 червня 2022.

Олег Володимирович Романенко народився 2 грудня 1976 року, село Строкова. 3 червня 2022 року загинув у місті Сєвєродонецьк.

Олег Васильович Гордієнко народився 23 березня 1995 року, мешканець села Пристроми , загинув 14 серпня 2022 року за село Івано-Дар'ївка .

Олександр Олександрович Мисан народився 4 травня 1983 року, мешканець села Пристроми , загинув 23 вересня 2022 року у селі Миколаївка Донецька область.

Володимир Вікторович Левчук народився 6 червня 1980 року село Переяславське,загинув 28 листопада 2022 року під Мар'їнкою Донеччина.

Олег Анатолійович Садик народився 8 січня 1994 року у селі Леляки. Загинув 13 червня 2023 року на Запорізькому напрямку.

Юрій Миколайович Саврась народився 4 серпня 1968 року на Херсонщині, проживав у селі Пристроми, загинув 13 липня 2023 поблизу села Новомихайлівка Донецької області.

Пам’ятаємо, обов’язково переможемо!