БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 10.07.2024 11:39

ДОБРОУСТРІЙ СОСНОВА

Сезон боротьби із бур’янами та чагарниками триває. На цьому тижні роторна косарка та працівники КП «Господар» працювали у селі Соснова. Великі вигони у селі та обочини – то не лише красиво, але і не легко. Сонце та дощики сприяють росту трави та кущів, тож використали  техніку і живу силу.
Обкошували приміщення старостату, закладу культури. Силами працівників бюджетної сфери ведеться догляд за кущами троянд, магнолій та сакурами, бо це найголовніший період, щоб дерева прижилися і зміцнилися.

«Щодня доглядаємо за клумбами, які висадили на честь бійців, що віддали своє життя за незалежність України. За те, щоб Україна залишалася вільною та квітучою. Дякую всім, хто докладає для цього зусиль. Роботи з обкошування території села будуть продовжуватись», - зазначає староста села Ірина Зуб.