ВІТАННЯ

Дата: 15.07.2024 08:56

З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Шановна громадо!
Щасливої та довгої історії, здоров’я і добробуту всьому українському роду, зичимо у цей особливий день!
День Української Державності відзначається того ж дня, коли українські християнські церкви вшановують памʼять Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Руси-України. Саме князь Володимир, охрестивши Русь зробив її єдиною, створив можливості для росту її й розбудови. Прийняття ним у 988 році християнства як державної релігії стало для України цивілізаційним вибором. Тож разом із Православною церквою України відзначаємо свято саме цього дня.

Нині на цей день і на кожен день нашого життя зазіхає росія, намагаючись перекроїти історію і забрати у нас не тільки пам’ять роду, але і відрубати від коренів, які живлять нашу націю.

Ниций народ, не маючи власної історії намагається привласнити нашу. Але відстоїмо, виборемо і переможемо. Ніколи ми не були з ними одним народом і ніколи більше не будемо.

Українське сонце зійде й обігріє нашу землю та спалить ворогів дотла. Щиро віримо у це, боремось за це, працюємо на це.
Бажаємо вам наснаги та сили, єдності та одностайності. Схиляємо голову перед пам’яттю героїв, які поклали свої життя на вівтар служіння Вітчизні! Вклоняємось родинам, які виростили Героїв, молимось за українців, які воюють за свободу.
Україна вічна, Україна незборима! Слава Україні!
За дорученням депутатського корпусу та членів виконкому, голова громади Марія Лях.