СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Дата: 13.06.2025 13:55
Кількість переглядів: 52

БУДИНКИ ДЛЯ ВПО У СТУДЕНИКАХ

Фото без опису

Новобудова у селі – це для мирного часу неабияка подія, а для війни – то справжнісіньке свято. Незабаром відзначатимемо його у Студениках. Та ще і таке примітне. Для цього не те що мало збігтися сотні передумов, для цього мали зійтися світила. І стовідсотково не обійшлося без Божого промислу.

Судіть самі! Все почалося із зустрічі голови громади Марії Лях та очільниці відділу земельних ресурсів Олени Гриневич з екологічною благодійною організацією. Громада звернулася до керівництва Peli can live Благодійної організації "Благодійного фонду Peli can live" з приводу екологічного проєкту «Лісосмуги життя», який фінансується #INGBankUkraine у березні цього року проєкт втілено. Завдяки цьому у Студениківській громаді висаджено трьохрядну лісосмугу, яка складається з: 620 саджанців липи, 70 горіхів грецьких, 10 вишень та 7 кг жолудів дуба черешчатого. Нині смуга уже зеленіє і вітає кожного.

Тоді ж ми дізналися про інший проєкт благодійників - #ЗновуВдома разом з банком #CitiУкраїна і авжеж ми попросили взяти нас до спільнодії. Суть проєкту наступна: Благодійна організація разом із банком – спонсором #CitiУкраїна має на меті встановити та безкоштовно передати родинам земляків, які вимушено покинули свої рідні домівки через повномасштабне вторгнення на території Донецької, Луганської та Херсонської областей і гостро потребують житла – модульні будинки.

Фото без опису

Однією із умов участі у проєкті була допомога громади у пошуку родинам земельних ділянок, які мають бути приватизовані, аби в майбутньому на них поставити модульні будинки. Також громада допомогла з пошуком і документальним оформленням ділянок. Деякі з них були у вкрай запущеному стані, тож працівники КП «Господар долучилися до прибирання та вирубування порослі,».

Далі справа за благодійниками. Вони разом із виробником, компанією Тера М працювали над створенням ідеальних проєктів будинків під кожну родину, різного розміру – від однієї і аж до чотирьох спалень.

Перший будинок, що сьогодні примандрував до Студеників – особливий з різних причин. По- перше, він для особливої родини, бо це родина ВПО захисника України, по-друге, у ньому любов і турбота багатьох людей, по-третє, це інклюзивний будинок, бо ми так прагнемо, аби у рідному краї жилося комфортно і зручно кожному з нас.

Допоки новий будинок тільки примандрував до нас, і він ще не має комунікацій, але усе це буде. Частину з цих проблем візьмуть на себе майбутні власники, а для іншого шукатимуть кошти благодійники.

Будинки сучасні, з усіма зручностями, дерев’яні, оздоблені керамикою, і як усе, що робить БО «Благодійний фонд Peli can live» - екологічні, чудово утеплені, готові забезпечити тепло навіть у наші мінливі зими. Опалення буде двох видів – електро та твердопаливні котли.

Як каже натхненниця «Peli can live» - виконавча директорка Яна Боброва, маємо подарувати людям, які втратили свій дім – новий, із новими надіями, новими сподіваннями і мріями, і створити у ньому таке тепло і комфорт, щоб ці мрії ожили і розквітли!

Щиро вітаємо благодійників - БО «Благодійний фонд Peli can live», банк #CitiUkraine та усіх, хто причетний до проєкту #ЗновуВдома на гостинній Студениківській землі. Готові бути амбасадорами ваших добрих справ, допомагати, сприяти, а усім майбутнім мешканцям будиночків бажаємо дочекатися повної готовності і новосілля уже найближчим часом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь